Minu nimi on Maare Tammemäe. Erialalt psühholoogiline nõustaja, transpersonaalne terapeut, hüpnoterapeut.

Enesearendamisega olen tegelenud 24 aastat, millest 13 aastat erinevate esoteeriliste tehnikate ja teemadega praktiliselt. Enamiku olemasolevatest vaimsetest praktikatest olen omal nahal järele proovinud ning kogenud erinevaid teadvuseseisundeid ja seetõttu orienteerun nendes teemades. Olen õppinud mõningaid massaažitehnikaid, tegelenud šamanismi ja joogaga, aastaid ennustanud Tarot’ kaartidega, aktiivselt tegelenud mitmete parapsühholoogia valdkonda kuuluvate aladega.

Maailmavaatelt olen müstik.

tasakaal on oluline

Mu elu on olnud vaheldusrikas, pakkunud mitmeid õppetunde nii töö- kui eraelus, mille võrra olen nüüd rikkam ja oskan sedavõrra paremini aidata ka teisi muredest jagusaamisel. Kuna olen elus ise läbinud mitmeid kriise, muuhulgas ka spirituaalseid, siis „hinge pime öö” on seisund, milles oskan nõu anda.

Olen õppinud erinevatel aegadel bioloogiat ja majandust. Kummalgi korral ei kestnud õpingud pikalt, sest mõistsin, et see ei ole minu tee. Kuna loodus ja oma kätega loomine on mind ikka paelunud, sai minust aiandusagronoom.  Kasutasin omandatud teadmisi ettevõtluses. Ärielu pingelistele päevadele värvi lisamiseks tegelesin seitse aastat hobi korras lilleseadega.

Erilist huvi on pakkunud karmaga seonduv. 6 aastat uurisin seda teemat põhjalikumalt ning 2007.aastal üllitas Eesti Entsüklopeedia tütarkirjastus „Pilk” minu raamatu „Karma – müüt või tegelikkus? Kas saatuse muutmine on võimalik?”.

Olen sügavalt huvitatud inimestest ja neid liikuma panevatest jõududest ning seetõttu karma-teema loogilise jätkuna läksin õppima Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakooli Terviklik Mina, mille lõpetasin 2010 aastal. See kool oli minu jaoks hea valik ja täpselt õige koht. Eriti hindan õppeaega seetõttu, et lisaks laialdastele teadmistele pöörati seal erilist rõhku inimeste praktilisele aitamisele, mitte diagnoosimisele, sildistamisele.


Skype vahendusel nõustamise eelisteks on mugavus, vajadusel anonüümsus. Võimaldab kokku hoida nii aega  kui raha

.


Tänapäeva tingimustes, kus suurem osa inimesi kasutab internetti, on see ka lihtsalt kättesaadav.

Räägitu jääb ainult meie vahele.nustamine Skype teel


Kontakt:

Email again: